Obniżka! PowerBar Żel Energetyczny mango-marakuja 41g Zobacz większe

SIS Żel Izotoniczny jabłkowy bez popijania 60ml

SIS002153

Nowy

smak jabłkowy 60ml

Więcej szczegółów

5,50 zł

-2,50 zł

8,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Firma Science in Sport jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek izotoniczny żel energetyczny. Każde opakowanieSiS Go Isotonic Energy zawiera 22g węglowodanów. Taka porcja dostarcza energii na 20 do 30 minut ćwiczeń. Żel jest łatwy i szybki w użyciu, a co najważniejsze, nie podrażnia przełyku, ponieważ jest łagodny w smaku i nie trzeba go popijać wodą. I to właśnie dlatego jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

 

 

Sposób użycia: spożywać do 3 saszetek na godzinę, najlepiej w czasie treningu i w trakcie zawodów, w celu dostarczenia szybkiej energii i składników izotonicznych. Nie wymaga popijania wodą, jednak zawsze należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Zawartość netto: 60ml.

Opinie

Napisz opinię

SIS Żel Izotoniczny jabłkowy bez popijania 60ml

SIS Żel Izotoniczny jabłkowy bez popijania 60ml

smak jabłkowy 60ml

Napisz opinię