PowerBar Hydro Żel Energetyczny wiśnia 67ml Zobacz większe

PowerBar HydroMax Żel Energetyczny cola 67ml

12257876

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

9,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

PowerBar® HydroMax Gel Żel Energetyczny cola 67ml (100 mg kofeiny, 300 mg sodu)

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.

Ulepszone Opakowanie – Rozrzedzony żel węglowodanowy z podójnym źródłem węglowodanów C2MAX Dual Source Carb Mix oraz extra dawką sodu.

Aby móc dać z siebie wszystko podczas intensywnego treningu i podczas zawodów, należy organizmowi regularnie dostarczać energię, podczas wysiłku – w zależności od intensywności i czasu trwania nawet do 90 g węglowodanów na godzinę!

POWERGELs  HYDRO to doskonałe źródła węglowodanów podczas wysiłku. Mieszanka węglowodanów składa się z C2MAX, opracowanego naukowo połączenia źródeł glukozy i fruktozy w stosunku 2:1. Ulepszone opakowanie zapewnia łatwe otwarcie i spożycie. Rozrzedzona konsystencja zapewnia łatwe połykanie bez konieczności popijania wodą.

  • Ulepszone opakowanie: stabilne w transporcie, łatwe do otwarcia i całkowitego opróżnienia.
  • C2MAX Dual Source Carb Mix posiada źródła glukozy i fruktozy zmieszane w stosunku 2:1
  • HydroMax o samku coli zawiera 100mg kofeiny.  
  • Zawiera extra dawkę sodu - najintensywniej tracony elektrolit wskutek pocenia się.

Żele są doskonałe, by szybko i wydajnie doładować się energią podczas treningu lub zawodów. Dobry żel zawiera dobrze dobrane węglowodany oraz sód, który stymuluje przyswajanie węglowodanów. Jest także dobrze przyswajalny i daje się prosto otworzyć za pomocą jednej ręki.

Składniki:
Woda, maltodekstryna, fruktoza, cytrynian sodu, regulator kwasowości (kwas fosforowy), chlorek sodu, naturalny aromat, kofeina (0,13%), środek konserwujący (benzoesan sodu, sorbinian potasu). Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, selera i gorczycy.

Zalecany sposób spożycia:

  • Podczas sportów wyczynowych, zaleca się do 90 g węglowodanów na godzinę, zależnie od intensywności i czasu trwania. Jedno opakowanie POWERGEL HYDRO dostarcza ok. 25g węglowodanów.
  • Dla smaków bez kofeiny: spożywać 1-2 opakowania dziennie (dla smaków z kofeiną: 1 opakowanie dziennie) podczas uprawiania sportu. 
  • Suplementy diety nie mogą zastąpić bogatego i zrównoważonego sposobu odżywiania się oraz zdrowego trybu życia. Podane zalecane ilości do spożycia nie mogą być przekraczane. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  • Wersja z kofeiną: Nie nadaje się do spożycia przez dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące i osoby uczulone na kofeinę.

Informacje techniczne:

  • Torebka 67 ml 

Wyprodukowano w Niemczech

 

Opinie

Napisz opinię

PowerBar HydroMax Żel Energetyczny cola 67ml

PowerBar HydroMax Żel Energetyczny cola 67ml

Napisz opinię