ROADBIKE to miejsce stworzone z pasji do kolarstwa. 

To nie tylko szosa, w swoim asortymencie mamy rowery dla każdego. Od dziecięcych po fatbike’a . Jesteśmy bardzo elastyczni dla klientów, staramy się spełnić wszelkie życzenia. Współpracujemy z niemal wszystkimi dystrybutorami części i akcesoriów rowerowych. W naszym sklepie cenimy jakość i dbamy o każdy szczegół w Waszych rowerach.

Główną marką rowerów które mamy w sprzedaży jest Orbea. To hiszpańska firma ze 175 letnią tradycją. Wszystkie rowery produkowane są w Hiszpanii bądź Portugalii. Co więcej na każdą ramę udzielana jest dożywotnia gwarancja, co świadczy o jakości sprzętu.

Od 2017 ROADBIKE poszerzą swoją ofertę o rowery kultowych marek amerykańsich: Marin Bikes California oraz GT Bicycles.

W rowerach szosowych i triathlonowych podjeliśmy współpracę z firmą Cervelo, jest to jedyny sklep w Warszawie oferujący tą markę premium. Dla najbardziej wymagających klientów tworzymym rowery marzeń - SARTO - 100% made in Italy, 100% custom. Każdy może zamówić rower pod siebie, ramy na zamówienie pod wymiar w dowolnym możliwym malowaniu.

Znalezione obrazy dla zapytania sarto antonio logo Znalezione obrazy dla zapytania sarto antonio gold 18k

Każda marka uzupełnia się wzajemnie, dzięki temu każdy znajdzie unikalny rower dla siebie. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania marin bikes logo    Znalezione obrazy dla zapytania gt bikes logo

Założycielem Roadbike jest Maciej Kozłowski. Pasjonata kolarstwa, od 2007 roku czynnie bierze udział w zawodach. Ukończył ponad 100 wyścigów m. im. Ultramaraton kolarski Bałtyk Bieszczady Tour 1008 km non stop, Visegrad Race 533km Budapeszt – Kraków w 20h, Mazovię MTB 24H solo (380km non stop). W 2011 roku wygrał Puchar Polski w Maratonach szosowych kat. 20-30 lat. Od 2017 roku czynnie bierze udział w zawodach triathlonowych, 10mc na Mistrzostwach Polski w kategorii na dystansie pełnym (3.8-180.6-42.2), ukończone 4x 1/2 ironman oraz na krótszym dystansie.

Zawsze lubił składać i przerabiać swoje rowery w domu. Doświadczenie w serwisie zdobywał pracując w sklepie rowerowym oraz na specjalistycznych szkoleniach. Zawsze dąży do celu, szybko zamienia słowa w czyny. Lubi podróżować i uwielbia czekoladę.