Środek zapobiegający otarciom skóry TRISLIDE

Nowy

TRISLIDE – wielozadaniowy środek w sprayu dla sportowców

 

Więcej szczegółów

50,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Profesjonalny smar, który zabezpiecza skórę przed wszelkiego typu otarciami, pęcherzami czy odciskami. Stworzony i wyprodukowany dla potrzeb najbardziej wymagających triathlonistów, znalazł zastosowanie również w innych dyscyplinach sportu. TRISLIDE to smar w formie sprayu, który dzięki szybkiej i bezdotykowej aplikacji pozwala na zabezpieczenie newralgicznych części ciała. Jest neutralny dla skóry oraz odzieży, hipoalergiczny i zmywalny przy pomocy wody z mydłem. TRISLIDE to niezastąpione wyposażenie każdego sportowca niezależnie od rodzaju uprawianej aktywności fizycznej!

Otarcia? Już nigdy więcej!

TRISLIDE to profesjonalny produkt, który zabezpiecza skórę przed wszelkiego typu uszkodzeniami skóry.

Otarcia, pęcherze czy odciski nie sprawią Ci już dyskomfortu podczas uprawiania sportu. Zapomnij o problemach uszkodzenia skóry podczas wysiłku!  Szyja, stopy, uda, sutki inne newralgiczne miejsca na Twoim ciele są już bezpieczne. Stworzony i wyprodukowany dla potrzeb najbardziej wymagających triathlonistów, znalazł zastosowanie również w innych dyscyplinach sportu.
Niezastąpione wyposażenie każdego sportowca niezależnie od rodzaju uprawianej aktywności fizycznej! TRISLIDE to smar w formie sprayu, który nakładamy wygodnie na skórę nie brudząc rąk.

Jest neutralny dla skóry oraz odzieży. Wodoodporny i zmywalny przy pomocy wody z mydłem.

eliminuje otarcia skóry na całym ciele (pływanie, rower, bieg i inne.)
ułatwia zdejmowanie i zakładanie pianki pływackiej
nie niszczy neoprenu w przeciwieństwie do wazeliny czy innych organicznych środków smarujących jak np. olejki…
jest wodoodporny (woda, pot) dzięki temu długo utrzymuje się i chroni skórę
zapobiega tworzeniu się pęcherzy i odciskom na stopach powstałych podczas biegania czy długotrwałych wędrówek
Oprócz produktu TRISLIDE, dzięki któremu zapomnisz o uszkodzeniach skóry typu: otarcia, pęcherze, odciski firma SBR Sports Europe jest również głównym dystrybutorem dwóch marek. Kosmetyków TRISWIM pielęgnujących, oczyszczających i neutralizujących skórę oraz włosy z chloru i soli morskie oraz produkt FOGGIES – czyszczące chusteczki przeciw parowaniu szkieł, okularów pływackich i przeciwsłonecznych.

Opinie

Napisz opinię

Środek zapobiegający otarciom skóry TRISLIDE

Środek zapobiegający otarciom skóry TRISLIDE

TRISLIDE – wielozadaniowy środek w sprayu dla sportowców

 

Napisz opinię